معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد مقدس
محسن داوری
معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد مقدس

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۰۹

پیام تشکر فرماندار شهرستان مشهد مقدس از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

پیام تشکر فرماندار شهرستان مشهد مقدس از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس
محسن داوری معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان مشهد مقدس با صدور پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم مومن و روزه دار شهرستان مشهد مقدس در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مشهد در این پیام آمده است:
 
حضور گسترده مردم مؤمن، روزه‌دار و دشمن‌شناس شهرستان مشهد مقدس که همگام با مسلمانان سراسر دنیا اتحاد و هم‌دلی مثال‌زدنی خود را به رخ جهانیان کشیدند و با آرمان‌های بلند شهدا، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاقی دوباره کردند؛ شایسته بهترین درودها و ستایش‌هاست.
امروز بار دیگر طنین داد خواهی شما مردم مؤمن و افتخار آفرین، با خروش عالمگیر ملت بزرگ ایران و مسلمانان اقصی نقاط جهان در هم آمیخت و اقیانوس عظیم حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مسلمان و مظلوم فلسطین را در پهنه عالم متجلی ساخت.
اینجانب به نمایندگی از دولت در شهرستان مشهد مقدس، برخود لازم می دانم از حضور دشمن شکن آحاد مردم شریف و شهید پرور شهرستان مشهد مقدس که با حرکتی انقلابی ، نهضت حمایت از مظلومان عالم را تداوم بخشیده اید تشکر و قدردانی نمایم.
بدینوسیله از همه مجریان برگزاری راهپیمایی، متولیان نظم و امنیت، اصحاب رسانه و همه عوامل و دست اندرکارانی که بستر لازم وشرایط مناسبی را برای خلق این حماسه عظیم آفریدند سپاسگزاری نموده و از خداوند منان توفیقات روز افزون همگان و اقتدار و عزت و پایندگی اسلام و مسلمین و نابودی رژیم اشغالگر قدس را مسالت دارم.
 
 
محسن داوری – معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد مقدس


منبع : زیرپرتال فرمانداری مشهد
بازدید : ۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان