سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس
محسن داوری
سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۹/۱۴

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی صورت گرفت؛

برگزاری نشست بررسی طرح تفصیلی شهر بجستان

با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی جلسه بررسی طرح تفصیلی شهر بجستان در فرمانداری این شهر برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این نشست هدف از سفر را احصاء شبکه مسائل شهرستان عنوان و اظهار کرد: طرح های تفصیلی که نقشه راه توسعه شهرها هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
جواد خدائی گفت: هدف از حضور در بجستان این است که با بررسی نزدیک مسائل این شهر و ذینفعان محلی طرح آماده شده را در انطباق با این مسائل ارزیابی کنیم، در این مسیر پس از ارائه طرح مشاور و صحبت و مذاکره با مدیران و افراد ذیمدخل و ذیصلاح به بسته ای از مسائل دست خواهیم یافت سپس همراه با بازدید میدانی از بخش های مورد نظر شهر، نسبت به رفع موانع گفت و گو خواهیم کرد.
وی افزود: امیدواریم ماحصل بررسی اسناد توسعه شهر و این حضور میدانی تصویب طرحی باشد که به نفع مردم، تاریخ، فرهنگ و هویت این شهر باشد.
همچنین ابراهیمی فرماندار شهرستان ضمن بازگو کردن مسائل و مشکلات شهر بجستان، مسئله مسکن شهر یونسی را مطرح و به تاریخچه شهر اشاره کرد.
امام جمعه بجستان هم با اشاره به مزایای حضور میدانی مدیران، ابراز امیدواری کرد: با این حرکت جهادی ، توقعات مردم برآورده و با خشنودی آنها پاسخ مناسبی به حل مشکلات مردم داده خواهد شد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۲۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان