معاون استاندار و فرماندارشهرستان مشهد مقدس
سید محمدرضا هاشمی
معاون استاندار و فرماندارشهرستان مشهد مقدس

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

با ارتباط ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و با حضور استاندار خراسان رضوی صورت گرفت:

افتتاح شرکت تولیدی کاشی و سرامیک تندیس ابریشم سرخس

شرکت تولیدی کاشی و سرامیک تندیس ابریشم سرخس با ارتباط ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و با حضور استاندار خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در آیین افتتاح شرکت تولیدی کاشی و سرامیک تندیس ابریشم منطقه ویژه اقتصادی سرخس، علیرضا رزم‌حسینی به گسترش فرهنگ اقتصادی در کشور و استان اشاره کرد و گفت: باید به آموزه‌های دینی در حوزه اقتصادی بیش از پیش توجه کنیم.
استاندار خراسان رضوی به استقامت کشور علی‌رغم همزمانی تحریم و شیوع ویروس کرونا پرداخت و افزود: قدرت اقتصادی ما به حدی است که همه فشارها را تحمل کردیم و دستگاه سلامت ما نیز به مبارزه بیماری و درمان مردم پرداخت.
وی از سرمایه‌گذاران و مدیران دولتی برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی سرخس تقدیر کرد و یادآور شد: باید همچنان رشد کسب و کار، کاهش نرخ بیکاری و تحول در فعالیت‌های اقتصادی منطقه را شاهد باشیم.
کارخانه کاشی و سرامیک تندیس ابریشم منطقه ویژه اقتصادی سرخس با حجم سرمایه‌گذاری ۲۲،۷ میلیون یورو و ۱۳۰ میلیارد تومان، ۶۵۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است و در ٨ خط ۱۵ میلیون متر مربع انواع کاشی و سرامیک در سال را تولید می‌کند.
لازم به ذکر است، احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام محمد بختیاری امام جمعه، محمدرضا رجبی مقدم فرماندار و حجت الاسلام محمد نجف زاده رئیس دادگستری شهرستان سرخس در آیین افتتاح این واحد صنعتی حضور داشتند.

لینک گزارش تصویری: https://b2n.ir/465745


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۱۹۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان