معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد مقدس
محسن داوری
معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد مقدس

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۱/۲۳

شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست معاون استاندار و فرماندار مشهد تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مشهد مقدس ، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فرماندار و  با حضور  معاونت پشتیبانی اداره کل و مدیرکل نوسازی و روسای نواحی هفتگانه آموزش و پرورش شهرستان و ادارات مرتبط برگزار گردید. 

در این جلسه به اخرین وضعیت بازگشایی مدارس ، بررسی و مرور مصوبات جلسات قبلی، بررسی مشکلات حقوقی  نواحی و مناطق و تسهیل در روند صدور مجوزهای ساخت مدارس پرداخته شد.

محسن داوری معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد پس از تشکر از  همه عزیزان اموزش و پرورش که درخصوص اسکان زائرین خالصانه عمل کردند اظهار داشت : برای تحصیل سند املاک ؛ به صورت ویژه از سوی دستگاه های متولی از جمله اموزش و پرورش ، ادارات کل ثبت اسناد، راه و شهرسازی،  نوسازی و تجهیز مدارس،شهرداری و شورای شهر اقدام صورت پذیرد ؛ از ظرفیت دستگاه ها در رفع مشکلات استفاده نموده و همچنین کمیته های مرتبط تشکیل و پیگیری ویژه صورت پذیرد وبه صورت هفته ای گزارش اقدامات ارائه گردد.

 وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن تعطیلات ایام عیدفطر  به همکاری و برنامه ریزی برای اسکان و خدمتگزاری اشاره و دستورات لازم جهت انجام امور را صادر نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری مشهد
۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان