سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس
محسن داوری
سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس

    .     .     .
۱۴۰۰/۱۰/۱۱

در دومین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان مشهد مطرح شد؛ ارائه کارت واکسیناسیون توسط زائرین جهت استفاده از خدمات

در دومین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان مشهد که با موضوع پیش بینی ایام نوروز ۱۴۰۰ و ماه مبارک رمضان برگزار شد، الزام ارائه کارت واکسیناسیون توسط زائرین جهت استفاده از خدمات عمومی مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد سیدحمید موسوی ظهر امروز در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان ضمن بیان مطلب فوق افزود؛ بعلت شیوع ویروس منحوس کرونا حدود ۸۰ درصد تاسیسات گردشگری شهرستان بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان در طی سال گذشته زیان دیده اند و  علاوه بر آن تعداد زیادی نیروی متخصص در این حوزه آسیب دیده اند.

سرپرست فرمانداری مشهد تصریح کرد؛ با توجه به همزمانی تعطیلات نوروز و به دنبال آن فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اجرای طرح های نظارتی در این ایام با ۱۵۰ بازرس و ۱۰۰ نفر بازرس بسیجی دارای کارت شناسایی با قوت پیگیری و دنبال خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت  انجمن خدمات مسافرتی با ۵۲۰ عضو فعال با هماهنگی سایر نهادهای مرتبط در خصوص انسداد سایت های فروش غیرقانونی در این حوزه پیگیری نمایند.

موسوی در خاتمه با بیان اینکه ۱۱ کمیته تخصصی ستاد خدمات سفر و ۲ کمیته نیروی انتظامی و فرهنگ و ارشاد با انجام هماهنگی بین دستگاهی در قالب این کمیته ها، پیش بینی تمام موارد اجرایی جزیی جهت ارائه خدمات در بهترین شرایط را به زائرین مدنظر قرار دهند.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد 
۱۱ دی ماه ۱۴۰۰


منبع : زیرپرتال فرمانداری مشهد
۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان