سید محمدرضا هاشمی                                                                                                                                                                     معاون استاندار
  و فرماندارشهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۰/۱۱

معاون استاندار و فرماندار مشهد در جلسه شورای اداری شهرستان خواستار شد:

مدیران شهرستان یک روز هفته را به ملاقات مردمی اختصاص دهند

معاون استاندار و فرماندار مشهد  خطاب به اعضای شورای اداری شهرستان گفت: از فرصت خدمت در جوار بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) درجهت رضایت مندی مردم تلاش کنید و یک روز هفته را به ملاقات مردمی اختصاص دهید.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری مشهد ، سید محمد رضا هاشمی عصر روز گذشته در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان مشهد که در محل فرهنگ‌سرای شهید خادم‌الشریعه، واقع در بولوار توس برگزار شد، افزود: اتفاقات خوبی که در بحث مثلث اقتصادی استان، طرح نجات، کشف‌رود و... رخ داده، به دلیل وجود اتحاد و همدلی میان مدیران استان و شهرستان است.
رئیس شورای اداری شهرستان مشهد با اشاره به تأثیر بالایی که طرح نجات می‌تواند در حاشیه شهر داشته باشد، تصریح کرد: در این راستا از مدیران شهرستان می‌خواهم تمام امکانات خود را برای اجرای این طرح در محلات پای کار بیاورند.
وی با بیان اینکه در جریان سفر رؤسای سازمان‌های برنامه‌وبودجه و بنیاد مسکن به استان، موافقت ساخت 5000واحد مسکونی در شهرستان مشهد گرفته شد، ادامه داد: از این تعداد 2000مسکن برای حاشیه مشهد و 3000مسکن برای روستاهای شهرستان در نظر گرفته شده است.
فرماندار مشهد در ادامه از مدیران شهرستان خواست تا استقلال دستگا ه های اداری شهرستان حفظ شود.
امیر حسین قاضی زاده، نماینده مردم مشهد در مجلس نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از برگزاری جلسات شورای اداری شهرستان در محلات کم‌برخوردار مشهد، گفت: اگر مدیران برای مدیریت حاشیه و حریم شهر مشهد فکری نکنند، حاشیه‌نشینی در مشهد رشد خواهد کرد.
شهناز رمارم ،عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر مشهد و رئیس شورای شهرستان مشهد هم در این جلسه با اشاره به کمبود منابع مالی، استفاده درست از منابع انسانی و قانونی را خواستار شد و گفت: مدیران می‌توانند از ظرفیت‌های موجود در قانون به‌وی‍ژه برنامه ششم توسعه استفاده کنند و در این بین ظرفیت شوراها هم می‌تواند در راستای خدمت به مردم همراه مدیران باشد.
همچنین  در این جلسه علی غفوری‌مقدم، معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، با اشاره به برگزاری جلسات متعدد ستاد تنظیم بازار برای مدیریت بازار در مشهد در فرمانداری این شهرستان، گفت: خوشبختانه با اقداماتی که در حوزه ستاد تنظیم بازار صورت گرفت، توانستیم ایام پس از گرانی بنزین را با کمترین آثار تورمی پشت سر بگذاریم و وضعیت تورمی در استان در بسیاری از بخش‌ها نسبت به میانگین کشوری پایین‌تر است.
محمد موسوی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان‌رضوی، هم  در این جلسه اظهار کرد: تا این لحظه در استان سهم زنان از پست‌های مدیریتی با تعداد 828نفر، 17درصد و در مشهد با تعداد 310پست مدیریتی 23درصد به ثبت رسیده است.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد- چهارشنبه مورخه 98/10/11
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری مشهد
تعداد بازدیدها : ۱۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۵۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۷۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۶۴۴۴۴۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۹ نفر
آماربازدیدکنندگان