سید محمدرضا هاشمی                                                                                                                                                                     معاون استاندار
  و فرماندارشهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۲۵

با حضور در استانداری؛

زنان کارآفرین آق قلایی با استاندار خراسان رضوی دیدار و از وی قدردانی کردند

زنان کارآفرین آق قلایی با حضور در استانداری ضمن دیدار با علیرضا رزم حسینی از اقدامات استان در شهرستان آق قلا قدردانی کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی جمعی از بانوان کارآفرین شهرستان آق قلا با حضور در استانداری با علیرضا رزم حسینی دیدار و از کمک های استان خراسان رضوی به این شهرستان در جریان سیل اخیر قدردانی کردند.
استاندار خراسان رضوی در این دیدار صمیمانه گفت: بسیار خوشحالم که برای اولین بار یک بانو مسئولیت یک منطقه را که به دلیل سیل آسیب دیده است را  پذیرفته و این  یک کار ارزشمند محسوب می شود.
رزم حسینی اذعان کرد: خوشبختانه بحث توانمندسازی جامعه روستایی ایران در قالب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی موفقیت های خوبی داشته و در خراسان رضوی هم اجرایی شده است.
وی اضافه کرد: صنایعی که به دلیل سیل از بین رفته اند، با کوچک ترین آموزش قدرت تولید و فروش پیدا می کنند.
استاندار خطاب به این بانوان کارافرین آق قلایی اذعان کرد: بعد از چند مدت شما خانم ها یک تسهیلگر خواهید شد و دیگران را برای کسب و کار کمک خواهید کرد.
 مدیرکل دفتر امور زنان استانداری خراسان رضوی در حاشیه این دیدار گفت: بعد از داوطلب شدن اولین گروه از زنان استان برای مشارکت در طرح مدل مثلث اقتصادی استاندار به نام شورای مشارکت های خیرین سلامت، در هفت اردیبهشت ماه  تفاهم نامه سه جانبه ای بین این شورا، استاندار و معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به منظور توسعه منطقه آق قلا به امضا رسید.
به گفته فرشته سلجوقی بر اساس تفاهم نامه امضا شده استانداری تشکل های حوزه زنان استان گلستان را به این معین مرتبط کرده و باعث شد دفتر نمایندگی در استان گلستان و شهرستان آق قلا تاسیس کنند.
وی ادامه داد: در پارک مینیاتوری نمایشگاهی از مصنوعات و صنایع دستی این بانوان برپا شده است که مردم می توانند از این محصولات بازدید و خریداری کنند. بهرحال این نمایشگاه اولین اقدام عملیاتی بود که بتوانیم کارگاه های این بانوان را که در سیل اخیر آسیب دیده است را بازیابی بکنیم و مهملی بشود که بتوانند دوباره روی پای خود بایستند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۹۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان