سید محمدرضا هاشمی                                                                                                                                                                     معاون استاندار
  و فرماندارشهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۷/۱۹

استاندار خراسان رضوی :

ضرورت اجرای طرح هایی برای افزایش مدت ماندگاری زائر/امید به گشایش گره بلوار نماز با دستور فرمانده ارتش

استاندار خراسان رضوی گفت : باید مدت ماندگاری زائر در پایتخت معنوی کشور با فراهم کردن فرصت های مختلفی زیارتی و گردشگری بر مبنای ظرفیت های بالای این منطقه افزایش یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علیرضا رشیدیان در حاشیه بازدید از مجموعه بزرگ گردشگری و تفریحی طرق به همراه وزیر راه و شهرسازی افزود: این پروژه گردشگری می تواند ماندگاری زائر را در این کلانشهر افزایش دهد.
وی با بیان اینکه این پروژه در نوع خود در کشور بی نظیر و یادگاری برای آیندگان است ، افزود : اجرای این طرح فرصتی برای کمک به معرفی ظرفیت های این شهر با محوریت گردشگری مذهبی است.
رشیدیان در ادامه در پاسخ به سئووالی در زمینه پروژه بلوار نماز گفت : در این پروژه مساله ای از سوی ارتش وجود دارد لذا بازگشایی این بخش از پروژه منوط به ارائه طرحی از سوی ارتش برای تصویب در کمیسیون ماده 5 شده است که تا کنون ارتش این طرح را ارائه نداده و در جلسه مربوطه نیز حضور نیافته اند..
وی عنوان کرد : با توجه به دستور فرمانده ارتش امید استبه سرعت مشکل بلوار نماز و کمربند جنوبی نیز حل شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان