حیدر خوش نیت                                                                                                                                                                سرپرست معاونت استانداری
و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۹

استاندار خراسان رضوی :

خبرنگاری پیش از یک شغل ، یک مسئولیتی خطیر است

استاندار خراسان رضوی گفت : خبرنگاری بیش وپیش از آنکه یک شغل باشد یک مسئولیت خطیر اجتماعی است که باید خبرنگاران و فعالان این عرصه نسبت به آن حساسیت و تعهد لازم را داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علی رضا رشیدیان در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که از سوی خانه مطبوعات برپا شده بود، توضیح داد : رسالت اطلاع رسانی ،مبتنی بر رعایت اخلاق ، امانتداری و رسالت های انسانی و مسئولیت های اجتماعی خبرنگاران است از این رو اهمیت آن بیش از یک شغل صرف می باشد و آثار آن بر جامعه هم بسیارو گسترده است.
وی ادامه داد : در این میان خبرنگاری در کنار این مسئولیت از مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود زیرا در شرایط مختلف و در همه صحنه ها حتی پرریسک و خطرناک ترین تا موقعیت های عادی و گرما و سرما و تعطیل و غیره حضوری فعال دارند و برای انعکاس واقعیت ها و حقایق تلاش می کنند.
وی با بیان اینکه وجود رسانه ها به عنوان یک ناظر و رکن رکین مردم مسالاری و دموکراسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید قدرشناس و قدردان آنها بوده و تلاش شود این حوزه بیش از پیش تقویت شود.
رشیدیان تصریک کرد : امروز فعالان این حوزه و بیش از همه خبرنگاران با همه سختی ها برای انجام بهتر وظیفه خود تلاش می کنند و امید است این عرصه نقش خود را در انسجام و اتحاد کشور یافته و در راستای تحقق مصالح و منافع کشور و رسالت خود تلاش مضاعف تری را انجام دهند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان