حیدر خوش نیت                                                                                                                                                                سرپرست معاونت استانداری
و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۸

معاون استاندار خراسان رضوی :

باید عملکردها و اقدامات را به صورت واقعی و به دور از گرایشات خطی و جناحی دید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خراسان رضوی گفت : باید عملکردها و اقدامات خوب و بد و مثبت و منفی را به صورت واقعی و آنچه که هست و به دور از گرایش های خطی و جناحی دید.

یه گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، قربان میرزایی در بازدید از دو رسانه صبح امروز و پایگاه خبری اخبار مشهد افزود : امروز تحریم دشمن هدفمند و متمرکز بر اقشار آسیب پذیر است و در بالا هم ایجاد اختلاف را هدف خود قرار داده است .
 وی تصریح کرد : برای کمک به حل مشکلات مردم  بیش از هر زمان نیازمند انسجام، وحدت و همدلی در کشور بویژه در حوزه اقدامات مهم و ضروری هستیم.
 وی گفت : اگر بتوانیم در کنار هم بایستیم کشور از این بحران با هزینه کمتری عبور خواهد کرد.
وی با بیان اینکه طی سال های گذشته در شرایط مختلف اعم ازدوران دفاع مقدس و بحران های اجتماعی و اقتصادی متعددی را پشت سر گذاشته ایم در عین آنکه برای همه آنها هزینه پرداخت کرده ایم و امروز نیز اگر همه بخش ها در کنار هم به خوبی عمل کنند از این بحران هم با کمترین هزینه عبور می کنیم.
میرزایی افزود : در این شرایط همه مباحث محدود و منحصر به دولت نیست و بایدتک تک ما در هر مسئولیتی که هستیم به درستی کار خود را انجام دهیم و برای حل مسائل گام برداریم.
 وی عنوان کرد : اگر خطایی هم صورت می گیرد و یا کار خوبی هم انجام می شود از هر کس و هر مجموعه ای باید به دور از حرکت ها و گرایش های خطی و جناحی بی هیچ غرضی ببینیم و شفاف سازی شود.
 وی تصریح کرد : رسانه ها هم در این راستا باید به کمک دولت و نظام آمده و در کنار دولت و مردم به حل مسائل کمک کنند.
 معاون استاندار خراسان رضوی ؛با بیان اینکه در کنار این فشارها و تحریم آنچه که بسیار مهم و تشدید کننده آثار این شرایط است بی اعتمادی جامعه می باشد.
 وی با اشاره به مباحث روز گذشته مجلس در جریان استیضاح وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود : این نوع رفتارها به بی اعتمادی جامعه دامن می کند بی اعتمادی آفت بزرگ و سمی مهلک برای جامعه است که می تواند هزینه های این فشارهای دشمن را برای ما افزایش دهد .
وی با بیان اینکه این حاکمیت متعلق به همه است ، افزود : باید همه در مقابل داشته های خود احساس مسئولیت نموده و از آنها حفظ و حراست کنیم و در این میان اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی از جمله ارکانی است که باید تقویت شود..
وی ادامه داد : باید همه هوشیارانه نسبت به شرایط اقدام و عمل کنیم .
معاون استاندار در جریان بایدد از پایگاه خبری اخبار مشهد هم با بیان اینکه رسانه های متکی به دانش روز و فضای مجازی روند رو به توسعه ای دارند ، افزود : تلاش در این راستا منجر به موفقیت و ارتقاست.
وی ظرفیت فضای مجازی را بسیار گسترده دانست و گفت : با توجه به نیروی انسانی و امکانات کشور این ظرفیت قابل توجه است  که باید بالفعل شود و در این میان ظرفیت نیروی انسانی متخصص خود می تواند به فعال سازی این توانمندی ها کمک قابل توجهی نماید.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۹۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان