حیدر خوش نیت                                                                                                                                                                سرپرست معاونت استانداری
و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۸

استاندار خراسان رضوی :

با وجود تهدیدهای تحریمی، استان در حوزه داخلی و تعاملات اقتصادی خارجی فعال است

استاندار خراسان رضوی گفت : امروز با وجود تهدیدهای تحریمی آمریکایی ها خراسان رضوی در حوزه داخلی و تعاملات اقتصادی خارجی فعال است و با قدرت مباحث مختلف این حوزه را دنبال می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علی رضا رشیدیان روز سه شنبه در حاشیه آیین افتتاح مجموعه پارک آبی بانوان در مشهد افزود : این استان دارای بخش خصوصی قدرتمندی است که خود مزیت و ظرفیتی قابل توجه برای این شرایط است.
 وی اظهار کرد : در حوزه صنعت از شش هزار واحد تولیدی استان 95 درصد آن مربوط به بخش خصوصی است ضمن آنکه در حوزه پیمانکاری هم پیمانکاران نه تنها در داخل کشور بلکه در کشورهای همسایه ظرفیت های زیادی برای کار دارا هستند.
 وی عنوان کرد : این ظرفیت ها قابل توجه است و با همه مسائل امروز در کشورهای اطراف حضور نسبی خوبی دارا هستند که باید تقویت شود.
وی با اشاره به راه اندازی فاز دوم این مجموعه آبی ویژه بانوان هم گفت : این طرح هم به طور کامل توسط بخش خصوصی اجرا شد و این نشان می دهد توان بخش خصوصی استان برای انجام طرح های بزرگ و موثر قابل توجه است.
 رشیدیان همچنین اجرای این طرح ویژه بانوان را با توجه به محدودیت ها و کمبودهای این عرصه مهم خواند و اظهار کرد : توسعه این ظرفیت ها به سلامت بیشتر بانوان و به همان نسبت خانواده و جامعه می انجامد .
ورزش و‌ جوانان هم در مراسم راه اندازی این مجموعه گفت: با حضور پرتعداد بانوان کشوردر رقابتهای جهانی دریک دهه اخیر ، امروز شاهد خیزش مدال آوری آنان هستیم .
مسعود سلطانی فر عنوان کرد : فقط یک سوم معادل 100 نفر از افراد اعزامی کاروان ایران به مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا را بانوان ورزشکار تشکیل می دهند که 3  برابر دوره قبل است.
وی گفت: تلاش بانوان و افتخارآفرینی آنان در شرایط ویژه ای که در حال تهدید شدن از سوی دشمنان با هدف شکستن اقتصاد کشور هستیم بسیار مهم و با ارزش است.
وزیر ورزش با اشاره به موفقیتهای اشتغالزایی و صادراتی خراسان رضوی اظهار داشت: ساخت این مجموعه ورزشی و تفریحی اشتغال زایی خوبی داشته و ‌حمایت از اینگونه فعالیتها باید تقویت شود.
وی همچنین تامین‌ و ساخت مجموعه های ورزشی مخصوص بانوان را از برنامه های دولت عنوان کرد.
 همچنین با حضور وزیر ورزش و جوانان سالن اختصاصی کاراته نیز امروز بهره برداری شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۶۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان