حیدر خوش نیت                                                                                                                                                                سرپرست معاونت استانداری
و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۷

همزمان با روز خبرنگار /

معاون سیاسی استاندارخراسان رضوی با حضور در دو رسانه از تلاش های خبرنگاران قدردانی کرد

معاون سیاسی ، امنیتی ، اجتماعی استانداری خراسان رضوی همزمان با سالروز شهادت شهید قلم 'شهید صارمی ' و روز خبرنگار با حضور در دو رسانه استانی از خدمات و تلاش های فعالان رسانه ای بویژه خبرنگاران با اهدا گل قدردانی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، محمد رحیم نوروزیان در جریان حضور در جمع خبرنگاران روزنامه شهرآرا گفت : خبرنگاران شعله های فروزانی هستند که با عملکرد صحیح، شفاف و مبتنی بر اصول اخلاقی و منافع جامعه ؛ می توانند آزادی و آبادانی را برای جامعه به ارمغان آورند.
وی اظهار کرد : رسانه امروز باید با رعایت انصاف و نقد منصفانه به کمک آمده و اتحاد و انسجام را بین مردم و مسئولان و بخش های مختلف تقویت نماید.
 وی با بیان اینکه آگاهی بخشی رسالت اصلی فعالان رسانه ای است ، گفت : بیان واقعیت ها به دور از افراط و تفریط و جهت گیری های سیاسی باید مورد توجه قرار گیرد.
 فرماندار مشهد هم در این بازدید معاون سیاسی ، امنیتی واجتماعی استانداری خراسان رضوی را همراهی می کرد ، گفت : رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی ستون خیمه ای هستند که اگر به وظایف خود به درستی عمل نمایند می توانند بر استحکام آن بیافزایند.
 احمد علی موهبتی افزود : پیگیری خواسته های به حق مردم و رعایت جانب انصاف می تواند از انحراف مسئولان و اعتراض مردم جلوگیری کند.
وی عنوان کرد : خبرنگارانی قشری هستند که کاری سخت و دشواردارند در عین آنکه با محدودیت امکانات هم مواجهند اما بر اساس تعهد و رسالت خبری باید به گونه ای عمل کنند که هیچ کس جرات نکند در مدار بدی ها حرکت نموده و ترویج نیکی ها و همدلی مبنای عمل همگان باشد.
وی در خبرکزاری تسنیم هم با اهدا گل به خبرنگاران و تقدیر از تلاش های آنها گفت : نقد می تواند به پیشبرد و بهبود امور کمک کند و دولت و مجریان نیز خود را از نقد مبرا نمی دانند و از این آن استقبال می کنند اما آنچه اهمیت دارد نقد منصفانه است نه نقدی که منجر به تخریب شود.
 نوروزیان افزود : تخریب نه تنها سودی ندارد که منجر به از بین رفتن اعتماد و انسجام جامعه و آسیب به سرمایه های اجتماعی که مهمترین پشتوانه کشور و نیز هر جامعه است می شود.
 وی تصریح کرد : باید همه تلاش کنیم این سرمایه  هویت اجتماعی در جامعه تقویت شود که رسانه ها در این امر نقش مهمی عهده دار هستند.


 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان