حیدر خوش نیت                                                                                                                                                                سرپرست معاونت استانداری
و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۷

استاندار خراسان رضوی:

‎ هرگونه کوتاهی در مسیر تحقق تصمیمات و برنامه های کمیسیون تنظیم بازار استان، نابخشودنی است

استاندار خراسان رضوی گفت: هرگونه کوتاهی در مسیر تحقق تصمیمات و برنامه‎های کمیسیون تنظیم بازار استان، نابخشودنی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با بیان این که مدیریت عالی استان برای ساماندهی بازار مصمم است، اظهار کرد: با توجه به تحمیل فشارهای اقتصادی گوناگون از سوی دشمن، ساماندهی وضعیت اقتصادی و معیشت آحاد جامعه به خصوص دهکهای پایین، دغدغه اساسی و اولویت کاری مجریان دستگاههای اجرایی محسوب میشود.
وی تاکید کرد:  در شرایط کنونی که دشمن از اقتصاد و تحریم اقتصادی به عنوان حربه برای تحمیل فشار به مردم استفاده می کند؛ مدیران و کارگزاران باید فراتر از وظائف و مسئولیت های خود برای خنثی کردن این توطئه دشمنان تلاش کنند.
استاندار خراسان رضوی افزود: به طور حتم، با مدیریت جهادی، همراهی و همکاری تمامی بخش های دولتی، خصوصی و مردم، با سربلندی از این شرایط عبور خواهیم کرد.
وی با بیان این که هنوز تا پایان فصل تابستان و تردد زائران زمان داریم؛ ایام برگشت حجاج را نیز پیش رو داریم و زمانی هم تا شروع ماه محرم و صفر نداریم؛ تصریح کرد: باید از هم اکنون برای ذخیره سازی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم برای مناسبت های مذکور برنامه ریزی و اقدام شود.
رشیدیان تاکید کرد: باید میزان ذخائر گوشت سفید و قرمز و نهاده های مرتبط با تولید آن ها و همچنین سایر ملزومات مورد نیاز مردم از مایحتاج عمومی به میزان قابل اطمینانی ارتقا یابد.  
وی ادامه داد: ذخیرهسازی کالاهای اساسی، توزیع به موقع و نظارت دقیق و مستمر بر نحوه عرضه کالا و برخورد سریع و قاطع با تخلفات از جمله مواردی است که باید مورد توجه دستگاههای متولی و مسوول قرار داشته باشد.
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: باید تمامی اقدامات اجرایی به منظور تنظیم بازار و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی، به آرامش بازار و تأمین رفاه عمومی منجر شود.
رشیدیان با اشاره به موضوع صادرات گوشت سفید از استان، گفت: در عین حالی که برای توسعه صادرات برنامه ریزی می کنیم؛ اما تامین نیازهای داخلی در کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم بر صادرات ترجیح دارد.
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان