سید محمدرضا هاشمی                                                                                                                                                                     معاون استاندار
  و فرماندارشهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۳/۱۳

فرماندار مشهد؛ انقلاب اسلامی به ما هویت و کرامت بخشید/عزت ملی ره آورد و ارمغان امام خمینی (ره)

 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد، سید محمد رضا هاشمی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان مشهد که صبح روز سه شنبه در فرهنگسرای الغدیر مشهد واقع در شهرداری منطقه شش برگزار گردید با اشاره به فرارسیدن سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: امام راحل و عظیم الشان برای ملت ایران عزت و کرامت و شرافت به ارمغان آورد. فرماندار مشهد بیان داشت ؛ انقلاب ۵۷  که ثمره مجاهدت مردم با رهبری امام راحل بود با تمام  فراز  و نشیب ها،تلخی و شیرینی ها ،امروز نیز با درایت  مقام معظم رهبری در عرصه جهانی مقتدرانه استمرار یافته است. اقتدار و عزتی که در بلندای تاریخ ایران بی مثال و بی نظیر می باشد. 
وی اذعان داشت : اکنون انقلاب اسلامی با پرچمداری رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای و پشتیبانی مردم در مسیر توسعه و پیشرفت گامهای بلند و استواری بر داشته است.
سید محمدرضا هاشمی انقلاب اسلامی را مردمی‌ترین انقلاب در جهان توصیف و بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران با اتکا بر آموزه‌های دینی و اصل مترقی مردم سالاری دینی تحت زعامت امام عارفان و عاشقان از  ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ آغاز  و تا امروز به پرچمداری مقام معظم رهبری چون نگینی درخشان ،امید و ملجاء مظلومان و مستضعفان و الگوی نهضت های جهانی  می باشد.
رئیس شورای اداری شهرستان در ادامه بر لزوم  تکریم ارباب رجوع ،رعایت حقوق شهروندی و کرامت انسانی با پیش شرط  افزایش رضایتمندی مردم با کار جهادی و بی وقفه و همچنین بی منت ، بعنوان شاه بیت و کلید واژه منشور انقلاب تاکید نمودند.

وی در ادامه نشست شورای اداری شهرستان مشهد به فصل توزیع اعتبارات سالانه نیز اشاره و بیان داشت: "جمعیت، وسعت و ضریب  محرومیت" سه شاخص اصلی برای توزیع  اعتبارات است. 

فرماندار مشهد افزود: با وجود محرومیت در برخی مناطق روستایی شهرستان و سهم افزون بر ۵۰ درصدی جمعیت شهرستان از کل جمعیت استان خراسان رضوی، سهم شهرستان مشهد از اعتبارات استانی تنها ۲۴ درصد است که ضرورت تجدید نظر در این سهم و افزایش این مقدار از اعتبارات ضرورتی لازم و اصلی غیر قابل انکار است .

وی ادامه داد: ادارات‌کل دستگاههای اجرایی در زمان توزیع اعتبارات تنها در پی  ۱۵ درصد اعتبارات شهرستانی نباشند بلکه باید در جذب سهم  ۸۵ درصدی  اعتبارات وزارتخانه‌های  متبوع نیز تلاش مضاعف نموده تا بتوان آنچه که مردم لایق و مستحق آن هستند در پرتو این تلاش محقق گردد.
فرماندار مشهد در خاتمه از کادر پرتلاش و زحمت کش درمانی و پزشکی و همچنین همکاری و همراهی مردم در مراسمات شب های قدر و نماز عید سعید فطر که فاصله گذاری و پروتکل ها را رعایت نمودند تشکر و قدردانی کرد و مجدد تاکید نمود؛ مدیران و کارکنان ادارات و نهادها بحث رعایت پروتکل های بهداشتی را در اولویت کار خود قرار دهند.
❇️روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد
۱۳ خرداد ۱۳۹۸


منبع : زیرپرتال فرمانداری مشهد
تعداد بازدیدها : ۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان