سید محمدرضا هاشمی                                                                                                                                                                     معاون استاندار
  و فرماندارشهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۱

معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد خبر داد:

افزایش ۳۸ درصدی شعب اخذ رای در شهرستان مشهد

معاون استاندار فرماندار مشهد گفت: تعداد شعب اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان نسبت به دوره گذشته ۳۸ درصد افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد سیدمحمد رضا هاشمی در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان مشهد (مزین به نام شهید سیدهاشم گوشه ای) ضمن تبریک دهه مبارک فجر و یوم الله 22 بهمن، افزود:  هزار و ۵۷۰ شعبه اخذ رای برای حوزه انتخابیه مشهد و کلات در نظر گرفته شده است که هزار و ۴۰۰ شعبه آن مربوط به شهر مشهد و ۱۲۰ شعبه متعلق به مناطق روستایی این شهرستان در بخش مرکزی و ۵۰ شعبه نیز مربوط به ۲ شعبه فرعی کلات و زاوین در شهرستان کلات است.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد با بیان اینکه تعامل خوبی بین دفتر نظارت و هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان مشهد وجود دارد ادامه داد: تمام ادارات شهرستان باید روزهای یکم و دوم اسفند کشیک داشته باشند که هنگام نیاز به آنها دسترسی داشته باشیم.
وی گفت: همه مسوولان وظیفه دارند در انتخابات اصل بی طرفی و قانون را رعایت کنند زیرا این امر سبب اطمینان مردم می‌شود.
مشاور وزیرو مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی نیز در این جلسه با اشاره به قوی شدن ایران بیان کرد: دشمن وقتی قدرت ایران را می بیند می خواهد با سیاه نمایی آن را تضعیف کند.
 وی افزود: مسوولان و همه آحاد جامعه بیش از چهل سال به خوبی در برابر دشمن مقاومت نمودند که نشانگر این است که دشمنان شکست خورده‌اند.
مشاور وزیراطلاعات تصریح کرد: مقاومت  مردم عزیز ایران ، نشانه توانمندی و از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی است.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی همچنین در این جلسه  گفت: تاکنون در مشهد هیچ پرونده تخلف انتخاباتی وجود نداشته که نشان می‌دهد در این شهرستان نامزدهای انتخاباتی در چارجوب قانون حرکت می‌کنند.
سید امیر مرتضوی افزود:افرادی که قصد ورود به مجلس شورای اسلامی دارند ابتدا خود باید به قانون پایبند باشند تا مردم به آنها اعتماد کنند.
وی گفت: قوه قضاییه رفتار نامزدها، ستادهای تبلیغاتی و حرکت هواداران آنها را در استان رصد و پایش کرده و آن را مستند سازی و از آن بهره‌برداری می‌کند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری مشهد
تعداد بازدیدها : ۱۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان