حیدر خوش نیت                                                                                                                                                                سرپرست معاونت استانداری
و فرمانداری شهرستان مشهد مقدس
 
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۵

فرماندار مشهد: رسانه‌ها باید نقش خود را در زمینه شفافیت به خوبی ایفا کنند.

فرماندار مشهد گفت: رسانه‌ها که رکن چهارم دموکراسی هستند اگر نقش خود را در زمینه شفافیت به خوبی ایفا کنند، خلوت و جلوت مدیران و مسئولین یکی خواهد شد که در نتیجه دیگر این اتفاقات نمی‌افتد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری مشهد مقدس، احمد علی موهبتی در مراسم تکریم و معارفه معاون استاندار و فرماندار مشهد در اتاق بازرگانی، اظهار کرد: همدلی، تلاش و کوشش نیاز است تا از این وضعیت و شرایط عبور کنیم و آن هم میسر نیست مگر اینکه هر کس که در این مملکت دلش بیشتر می‌سوزد بیشتر تلاش کند و گذشت، ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی‌اش بیشتر باشد.
وی افزود: اگر هر کدام از ما درست عمل کنیم، می‌توانیم رضایت مردم را بدست آوریم که حتما رضایت خدا در رضایت مردم است. اگر به مردم به عنوان خلیفه خدا روی زمین توجه کنیم و این نگاه را داشته باشیم، حتما ارباب رجوع ناراحت برنمیگردد. ما و شما مسئول هستیم.
موهبتی بیان کرد: اگر نگاه همه ما این باشد که مسئولیت یک امانت است، هر لحظه‌ای که این مسئولیت را از دوش ما بردارند، خوشحال می‌شویم. اگر کشور می‌خواهد درست شود باید هر کس خودش اصلاح شود.
 فرماندار مشهد گفت: گروه‌هایی این روزها برخی مطالب را بیان می‌کنند که نگران‌کننده است و امید مردم قطع می‌شود. امروز خیانتی بزرگ‌تر از این نیست که فردی کاری کند که مردم به نظام بدبین شوند. بالاتر از این وجود ندارد. 
وی با تاکید بر اینکه باید با هر کسی که خلاف می‌کند، برخورد شود، عنوان کرد: شفافیت یکی از بحث‌های جدی است که باید دنبال شود. رسانه‌ها که رکن چهارم دموکراسی هستند اگر نقش خود را در این زمینه ایفا کنند، خلوت و جلوت مدیران و مسئولین یکی خواهد شد که در نتیجه دیگر این اتفاقات نمی‌افتد. باید بپذیریم که شرایط بسیار ویژه است.
موهبتی خاطرنشان کرد: مشهد 51 درصد جمعیت استان و سالانه 30 میلیون زائر دارد اما هیچ زمان بودجه مشهد از 30 درصد بالاتر نرفته است. این بحثی بوده که باید به آن پرداخته شود. مسئولین استانی باید کمک کنند تا حق مردم در مشهد ادا شود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری مشهد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان